Czy można ubrać dziecko w kombinezon zimą?

Prezentowana treść powstała dzięki współpracy z babybloom.pl

Tak, zimą można ubrać dziecko w sweterek, ale należy pamiętać o warstwach. Noworodek potrzebuje dodatkowego ciepła, aby się ogrzać, a jest to niezbędne dla jego zdrowia. W przeciwieństwie do dorosłych, niemowlęta nie są w stanie regulować temperatury swojego ciała, więc są podatne na skrajne temperatury. Sweterek dla niemowlaka nie powinien być noszony sam, ale powinien być noszony z koszulką z kapturem lub sweterkiem.

W zależności od tego, gdzie mieszkasz, 40 stopni wcale nie jest zimne. Kombinezon jest doskonałym sposobem na ochronę dziecka przed żywiołami. Warstwa warstwowa utrzymuje wilgoć z dala od ciała dziecka i warstwy środkowej. Dziecko będzie ciepłe i przytulne wewnątrz jednego z tych ubrań. Wybór wysokiej jakości materiału jest również ważny, ponieważ pomoże on zablokować wiatr i wodę. Dobrym pomysłem jest zainwestowanie w kilka warstw, ale pamiętaj, aby wcześniej sprawdzić prognozę pogody.

Istnieje wiele rodzajów kombinezonów polarowych dostępnych dla niemowląt. The Yoga Sprout polar jumpsuit ma zatrzaski na nogawkach i zamki błyskawiczne z przodu. Only Kids Litchen Packable snowsuit, który jest niezwykle praktyczny i służy dziecku w zimowej pogodzie, można go łatwo spakować do podróży. Jeśli Twoje dziecko nie lubi pomysłu bycia opatulonym w wiele warstw, możesz zdecydować się na kombinezon śnieżny z mankietami z polaru.

Na szczęście sezon na kombinezon śnieżny nie jest tak krótki, jak sezon na większość innych rodzajów odzieży na zimną pogodę. Jeśli nie jesteś pewien, czy możesz nosić kombinezon podczas zimy, zawsze możesz nosić nosidełko dla dziecka na górze płaszcza. Nosidełko nie jest jednak wygodne zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców. Ponadto, nosidełko może utrudnić sprawdzenie stanu dziecka ze względu na jego objętość.

Jeśli chodzi o wybór body na zimę, jest kilka rzeczy, o których powinnaś pamiętać. Podczas gdy niemowlęta tracą ciepło w szybszym tempie niż dorośli, najlepiej ubrać je w jedną lub dwie warstwy więcej niż zrobiłaby to osoba dorosła. Dołączony śpiworek jest szczególnie pomocny, ale powinien być używany tylko w wózku, a nie podczas jazdy samochodem. Na chłodne wieczory można założyć czapkę z kapturem i zapewnić dziecku ciepło i suchość.

Zanim zaczniesz ubierać dziecko w kombinezon, ważne jest, aby upewnić się, że temperatura jest odpowiednia. Skóra dziecka może stać się różowa, gdy zimna pogoda ustawia się w. Na wszelki wypadek upewnij się, że masz pod ręką pieluszkę. Jeśli zdecydujesz się na kombinezon, upewnij się, że koszulka nie dotyka twarzy dziecka. Może to być niepokojące dla dziecka, jeśli będzie zbyt gorące.

Ciepła kurtka z polaru jest świetną warstwą podstawową na zimę. Wykonany z 97 procent bambusa i trzech procent spandexu, ten strój utrzymuje dziecko w cieple i przytulności, jednocześnie pozwalając im wygodnie poruszać się. W zestawie znajduje się również śpiwór i luźny kocyk. Są to urocze i funkcjonalne – i są również oddychające. Istnieje wiele różnych stylów i kolorów do wyboru!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *