Browsing Category

Porady dla rodziców

6 posts

Colostrum dla dzieci — o jakim smaku?

W ostatnich latach coraz więcej uwagi poświęca się potencjalnym korzyściom płynącym z suplementacji colostrum, również dla dzieci starszych. Obecnie na rynku istnieje wiele produktów z siarą bydlęcą (także smakowych), które są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim bardzo zdrowe. Posiadają one również wiele właściwości, które mogą mieć pozytywny wpływ na dziecięcy organizm. Jak stosowanie siary oddziałuje na zdrowie najmłodszych i jakie produkty z colostrum najlepiej wybrać?
Czytaj Dalej...

Co rodzice powinni wiedzieć, wysyłając dziecko na obóz żeglarski?

Wysyłając swoje dziecko na obóz żeglarski, stawiasz je na progu niezwykłej przygody, która może zaważyć na jego rozwoju, samodzielności, a także pasji do wodnych aktywności. Zastanawiasz się, co tak naprawdę czeka Twojego nastolatka na takim obozie? Jakie umiejętności zdobędzie, z jakimi wyzwaniami się zmierzy i przede wszystkim – czy to bezpieczne? Rozwiewamy wątpliwości!
Czytaj Dalej...

Piórnik Anekke – idealny nie tylko dla dzieci

Długopisy, kredki i ołówki trzeba w czymś trzymać. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście kupno piórnika. Piórników używają zarówno przedszkolaki, jak i studenci, ale oczywiście nie tylko. Przydadzą się każdemu, kto na co dzień używa artykułów piśmienniczych. Firma Anekke zajmuje się produkcją torebek, kosmetyczek i portfeli damskich, ale w ich ofercie można znaleźć również piórniki. Dowiedz się więcej o firmie i sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na piórnik Anekke.
Czytaj Dalej...